Bakanlar Yurt Dışına Çıkarken Başbakan Bypas’mı Ediliyor

Bakanlar Yurt Dışına Çıkarken Başbakan Bypas’mı Ediliyor

Aile Bakanı Fatma Kaya , Cumhurbaşkanından Talimat Alıyormuş
Aile Bakanı Fatma Kaya olay sonrasında
“Eğer ki bana Ankara’dan Sayın Cumhurbaşkanım ‘Artık dönebilirsin’ demeseydi ben orada ölecektim ve oradan ayrılmayacaktım” demiş…

Ümit Özdağ AKP’nin Avrupa Oyununu Bozdu

ÖZDAĞ TEZGAHI TEK CÜMLEYLE BOZDU: MİLLETİN AKLIYLA ALAY ETMEYİN!..

MHP Genel Başkan adayı ve Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ,
Hollanda ve Almanya ile yaşanan diplomatik krizi değerlendirdi.             Tıkla Videoyu İzle

buy priligy priligy online MHP Genel Başkan adayı Özdağ, Hollanda ve Almanya ile yaşanan diplomatik krizle ilgili çok kritik iddialarda bulundu. Özdağ’ın görüntüleri sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.
MHP Genel Başkan adayı ve Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, Hollanda ve Almanya ile yaşanan diplomatik krizi değerlendirdi.
http://faithfamilyandtechnology.com/faith/spending-investing/ Almanya ve Hollanda ile yaşanan sorunu ‘kayıkçı kavgası’ olarak nitelendiren Özdağ; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç’ın Almanya’da sorunsuz bir şekilde toplantı yaptığını; Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun ise haklı gerekçilerle toplantılarının iptal edildiğini iddia etti.
Hükümetin, milletin aklıyla alay ettiğini savunan Prof. Dr. Ümit Özdağ, “A lmanya’ya, Hollanda’yla, Avrupa ülkeleriyle çıkarılan son günlerdeki kayıkçı kavgası…Şimdi hakikaten konuşturulmuyor mu AKP’li Bakanlar Almanya’da?Zeybekçi, Köln’de ve Leverkusen’de iki tane konuşma yapmış.  Spor Bakanı dün Köln’de konuşmuş.
Bekir Bozdağ’ın konuşmasına izin verilmemiş… Çünkü konuşması bildirilmemiş. ‘Bu’ demişler, ‘bir yemekli toplantı. Bir sanatçı gelecek, saz çalacak, pilav, döner ve ayran var.”
Bekir Bozdağ’ın konuşacağı duyulunca yerel yönetim tarafından ‘Bir dakika siz anlaşmayı böyle yaptınız’ diye bozmuşlar. Çavuşoğlu’nun Hamburg’daki konuşması da, konuşmanın yapılacağı bina birincisi ruhsatsızmış, ikincisi yangın tesisatının da ayrıca izni alınmamış.
Durum bu arkadaşım. Cumhurbaşkanı diyor ki; ‘Berlin’den girerim, Münih’ten çıkarım.’ Güzel de sayın Cumhurbaşkanı, eğer Almanya ile kriz varsa, Alman savaş uçakları İncirlik’te gerçekten Almanya ile aranızda kriz varsa bırakın Berlin’den girip Münih’ten çıkmayı, İncirlik’teki Tornado’ları geri yollayın! Milletin aklıyla alay etmeyin!”

Alıntı Kaynak :Sarızeybek Haber

ÖNCE OĞLUN, ŞİRKETİNDEKİ HOLLANDALILARI İŞTEN ATSIN

Binali Yıldırım “tansiyonu yükseltmeme kararı aldık” diyor.

Ne demek bu?… Adam bakanını derdest etmiş, sen tansiyonu yükseltmeyelim diyorsun! Hollanda’ya uygulayacağımız önlemler, iki ülke arasındaki dostluğu etkilemeyecekmiş.

Demek ki herhangi bir yaptırımınız olmayacak. Çavuşoğlu; “Uçağa inme izni vermezseniz, ekonomik ve politik yaptırımlarımız olur” demişti.
Ne oldu? Ben hemen Yıldırım’a bir yaptırım önereyim; işe oğlunun gemicilik şirketinin yüzde 50 Hollandalı ortaklarını işten atmakla başla!
Ya da hadi bakalım Türkiye’deki Hollanda şirketlerine kayyum atamayı düşün. Bu etkisizlik, zayıflık ülkemizin aşağılanması sonucunu doğuruyor.
Erdoğan ise “16 Nisan’dan sonra önlemlerimizi alacağız” diyor. Bu “Hiçbir şey yapmayacağız” demektir. Yani “Sabrımızı sınamayın” politikası. Beni en çok üzen ve güldüren ise Bakan Kaya’nın “Türk halkı Hollanda’ya 16 Nisan’da gereken dersi verecek” diye açıklama yapması.
Avrupa Türkiye’de başkanlığı istemiyormuş. Erdoğan Fransa’ya teşekkür etti. Zeybekci Almanya’ya teşekkür etti. İsveç “izin al gel” dedi.
Hollanda da “Bir hafta sonra gel” dedi. Yani aslında Avrupa Birliği, Türkiye’yi bir kişinin yönetmesini kendi açısından doğru buluyor.
Bir kişiyi ikna edince, ya da etkileyince bütün ülkeyi ikna ediyor ve etkiliyor. Özetle, AB, şoför ile değil, otomobilin değişmesi ile ilgileniyor.
AKP ise kendi seçmenine yalan söylüyor. Diğer yandan da Avrupa’da Türklerin hayatlarını zora sokuyor. Erdoğan’ın amacı da zaten Hollanda’ya ders vermek değil, referandumda yüzde 50.1 seçmenin “Evet” demesini sağlamak. Sonuç olarak; başkanlık için devlet ayağa düşürülüyor.
SONUÇ ‘hayır’ çıkacak

Alıntı Kaynak:Sözcü Gazetesi

Haçlı Orduları Zihniyeti , Faşist Hollanda ve Avrupa

Hollanda Parlemento üyesi Geert Wilders Türkler için “sizi Avrupa’da istemiyoruz” diyor.

TÜRK’ün TÜRK’ten Başka Dostu Yoktur bunu kabul etmek lazım , Avrupa Birliğine bizi istemiyorlar, Sebeb Türkler Müslüman , kendilerini Hiristiyan topluluğu olarak görüyorlar..