HATAY Millet Vekilleri Uyuyor mu?

HATAY Millet Vekilleri Uyuyor mu?

http://hollyhilltransport.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://hollyhilltransport.com/services/ Günlerdir hatta aylardır Osmaniye’de gündem Erzin.Ne alaka deyip sakın Bilmiyormuş’a yatmayın.Osmaniye lobisi bu işi bitirmeye o kadar kararlı ki,Bunun için Dernek dahi kurmuş Bakanlar davet ederek destek istiyor.
Bizim Vekillerimiz ise İşkur’da 3-6-9 ay kimler çalışacak diye onların çetelesini tutuyor.Ey Milletin vekili olmayı bir türlü başaramayan Sayın,Çok sayın,Çok çok sayın Milletvekilleri.Sizler bu konuda ne yaptınız?
Açıklayın da Hatay ve Erzin’de yaşayanların kafalarında soru işareti kalmasın.Na kabul bu iş gerçekleştiği zaman çıkıp bu Hatay halkına ne diyeceksiniz?”Gücümüz yetmedi,Çok uğraştık olmadı” gibi zırvaları mı?
Size Oy vermiş bu insanların haklarını koruyun,Koruyamıyorsanızda
Sine-i millete dönün.Bu da bir erdemdir Hatta sizi omuzlara alalım,alkışlayalım.Bu yazıyı yazarak biliyorum ki risk alıyorum.Unutulmasın ki Tarih bunu yazarken Yahu Mehmet Erdoğan dediydi de dinlemedik’i yazacaktır.Benim ne Erzin,ne de Hatay ile ilgili bir beklentim yoktur. Lakin !515 yılından beri bu memlekette ikamet eden,Ekmek yiyen birisi olarak buna hakkım olduğunu sanıyorum.
Bu duyguları içine sindirememiş olabilirsiniz lakin Maalesef sizi vekil seçtik.Lütfen ama lütfen Dikkatli takip ediniz.

Alıntı Kaynak:Mehmet Erdoğan

Alıntı Resim:Yeni Adımlar